Cilët janë pacientët që mund të vendosin implantet?
-Kushdo që nuk ka elementë natyralë të dhëmbëve dhe gëzon shëndet të mirë, në përgjithësi mund t'i drejtohet
vendosja e implantit.
-Kush ka përfunduar fazën e rritjes, zakonisht, 16 vjet për gratë, 18 për burrat.

One Response

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

sqSQ